Ebru Şallı’ya Ait Çok Özel Zayıflama Çayı Tarifi

Ebru Şallı’ya Ait Çok Özel Zayıflama Çayı Tarifi
7 Mart 2017

Ebru Şallı’ya Ait Çok Özel Zayıflama Çayı Tarifi

 

Uyguladığı detoks programları, sağlıklı beslenmeye verdiği önem ve yaptığı pilates ve egzersizler ile tanınan Ebru Şallı’nın kusursuz vücudu herkesin kabul ettiği tartışılmaz bir gerçek. Son zamanlarda kendisinin de uyguladığı çok özel bir zayıflama çayı tarifini hayranları ile paylaştı. Kilo sorunu yaşayan herkesin rahatlıkla içebileceği bu muhteşem çayın içeriğinde çok güçlü antioksidanlar bulunuyor. Bu antioksidanların yarattığı etki ile çok kısa bir süre içerisinde fazla kilolarımızdan kurtulmamız mümkün.

 

Zayıflama Çayının Malzemeleri:

 

1 tatlı kaşığı karanfil, 1 tatlı kaşığı doğal bal, 1 su bardağı su ve 2 yemek kaşığı elma sirkesi

 

Yapılışı:

 

Önceden kaynatmış olduğumuz suyun içine tüm malzemeleri koyarak yaklaşık olarak 5 dakika kadar demlenmeye bırakalım. Burada dikkat etmemiz gereken suyu malzemeleri koyduktan sonra kesinlikle kaynatmamamız gerektiğidir. Aç karnına ve yemeklerden yaklaşık olarak 20 ile 30 dakika kadar önce tüketilmesi gereken çayı günde 3 kereye kadar içmemizde bir sakınca yoktur. Tamamıyla sağlıklı ve doğal ürünlerden ve herkesin kolaylıkla bulunabileceği malzemelerden oluşan bu çok özel zayıflama çayını soğuk yada sıcak tercihimize göre rahatlıkla tüketebiliriz.

 

Ebru Şallı’nın bu muhteşem çayının etkisini tam olarak görebilmemiz için düzenli olarak içmemiz gerekmektedir. Hamilelerin ve emziren annelerinde kullanmasında bir sakınca olmayan bu çay ile toksinlerden arınıp bizi mutsuz eden kilolarımızdan kurtulacağız. Yalnız bu çayı kullanırken yediklerimize ve sağlıklı beslenmeye de çok dikkat etmemiz gerektiğini unutmamamız gerekmektedir.